19 Mart 2013

Garanti Bankası Param Başka Hesaba Yattı!

03.01.2013 günü hesabımdan 604 TL lik havale işlemi gerçekleştirdim , havaleyi yaptıkdan sonra anladım ki, bir rakam yanlışlığından dolayı para başka hesaba geçmiş. Hemen çalışmış olduğum nevşehir yeni sanayi şubesini aradım. Müşterinin parayı hesaptan anında çektiğini ve müşteriyle irtibata geçileceği bilgisi iletildi. Ama üzerinden 3 ( üç) ay gibi bir zaman geçmesine rağmen müşteriyle irtibat kurulamadı bilgi verilmedi. Bugün karakola gidip suç duyurusunda bulunacağım...

Faik 36 Okunma

Cevaplar

  • Faik27 Mart 2013

    19 mart 2013 günü yazdığım 1692841 nolu şikayetime Garanti Bankası tarafından bir dönüş sağlanmamış olup karakola verdiğim dilekçeden de minimum 2 ay sonra dönüş yapılacağı Göktürk emniyet müdürlüğünden iletildi, Garantinin müşteri sorunlarına hiç bir şekilde yardımcı olmadığını iletir ve bu bankayla olan işlemlerinizde kesinlikle kontrolcü davranmanızı tavsiye ederim. Bu şikayetimden vazgecmeyip bugünde tüketici haklarının kapısını çalacağım. Garantinin bu sorumsuz yaklaşımını kınıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön