12 Şubat 2014

Garanti Bankası Parakart İptalimi Yapmıyor!

Eski çalışmış olduğum şirket Garanti Bankası ile çalıştığından dolayı maaşımı Garanti Bankası'ndan çekiyordum ama yaklaşık olarak 8 aydır farklı bir şirkette çalışmaktayım. Bu şirkette farklı bir banka ile çalışıyor dolayısıyla Garanti Bankası ile çalışamıyorum. Fakat 6 aydır parakartımı iptal ettirmeye çalışıyorum.


Bankanızı 4-5 kere aramama rağman iptal ettiremedim. Hesabıma tanımlı bir elma mı armutmu neyse ondan varmış benim bundan haberim bile yok. Geçen sene sonu benden hiç kullanmadığım parakart için 58 tl aidat aldınız.


Bu gidişle 2014'ün sonunda da bu parayı benden tahsil edeceksiniz. Lütfen bankanız bununla ilgili gerekli işlemleri yapsın Parakart'a ihtiyacım yok lütfen iptal edin.

Aytaç 103 Okunma

Cevaplar

  • Aytaç17 Şubat 2014

    her hangi bir geri dönüşüm olması ne arayan nede soran var bekliyorum halen iptal etmelerini.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Aytaç S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön