05 Ekim 2015

Garanti Bankası Paracard Kişiye Özel Harcama Kampanyası

3 Eylül 15:55 tarih ve saatte Paracard için Garanti Bankası'ndan gelen alışveriş kampanyasında belirtilen kampanyaya katılım sağlayarak kampanya kriterlerini yerine getirmeme rağmen 3-9 Ekim' de geçerli olacak olan puan kartıma yatmamıştır. Gerekli işlemin yapılması ve puanın kartıma yatırılmasını istiyorum.

Seyhan 196 Okunma

Cevaplar

  • Seyhan07 Ekim 2015

    Konu hakkında dün sabah müşteri temsilcisi tarafından geri dönüş sağlandı kampanya şartlarını sağladığımı kendileri de teyit etti ve gerekli işlem sağlanıcak denmesine rağmen kampanyadan yatması gereken puan hala kartıma yatmadı. Gerekli işlemin sonlandırılıp puanın hemen yatmasını istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Seyhan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön