09 Temmuz 2013

Garanti Bankası Para İadesi!

22 Nisan 2013'te Craft Tiyatro tarafından kredi kartımdan 80 TL tahsil edildi. Ancak oyun iptal olunca para iadesi yapılacağı söylendi ve 28 Haziran günü iadelerin gerçekleştirildiği bilgisi verildi. O günden beri kontrol ediyorum, karta iade yansımıyor.


Firma bana "biz iadeyi yaptık bankanızla görüşün" diyor. "Haklı Müşteri" hattınıza yazdım, bana gelen yanıt: "Kredi kartınızla yapmış olduğunuz harcamalarda iade işlemi ilgili firma tarafından yapılmakta olup, bankamız tarafından her hangi bir işlem yapılamamaktadır." Sanki biz iadeyi bankadan bekliyorduk.

Deniz 39 Okunma

Cevaplar

  • Deniz12 Temmuz 2013

    Şikayetim çözümlenmedi, yukarıda bahsettiğim mesajdan bir tane daha geldi sadece. "Haklı Müşteri Hattı" kurup müşteriye hiçbir çözüm üretmemek, yardımcı olmak için hiçbir adım atmamak çok ironik. Çağrı merkezi de yardımcı olmuyor. Türkiye'de tüketici olmak büyük talihsizlik. Sesimi duyurmak için en sonunda GMY Didem Hanım'la görüşeceğim, mecbur bıraktılar beni.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön