03 Kasım 2014 #2795314

Garanti Bankası Özel Hayata Ve Kişilik Haklarına Saygı Duymayan Banka

Bankacılık anlayışımızı her geçen gün daha dibe çeken, insanları birbirine düşüren, insan haklarını ihlal eden, fiyasko bir banka olmayı başardığınız için gerçekten tebrik ediyorum. Bu 2 oldu ve gerçekten çok sinirliyim. Kredi kartı borcumun gecikmesi yüzünden beni değil annemi arayan bir bankasınız.


Kart benim, borç benim annemi neden arıyorsunuz? Birde sizi aradık ulaşamadık akabinde 1. derece yakınınızı aradık demeyin bana. Özel hayata ve kişilik haklarına saygı duymayan Garanti Bankası! Haddinizi aştınız artık yeter. En kısa zamanda ilişkimi tümüyle keseceğim sizden.

İlkay 296 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. İlkay A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön