12 Şubat 2014 #2289167

Garanti Bankası Otomatik Ödemeden Faturamı Ödemedi

Garanti Bankası, otomatik ödemede olan faturamı ödeme tarihi geçtikten sonra bile yatırmadı. Kendim manuel olarak yatırdım. Niye yatırmadınız diye sordum, müşteri hizmetlerine hesap mutabakatı falan vs dediler.


Daha ödeme günü gelmeden önce internet bankacılığında fatura gözüküyordu. Faturanın günü geldi yatırmadılar. Sonra haklı müşteri hattına başvuruda bulundum gelen cevap muhteşem kredi kartınızda o tarihte bloke varmış aslında öyle bir bloke yok.


Sonra haklı müşteri hattına bir daha başvuruda bulundum kredi kartıma kim neden bloke koymuş benim niye haberim yok diye. Bakalım ne diyecekler. Özetle sizden şikayetçiyim zamanı geldi mi ödeme yapıyorum size.

Özgür 57 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Özgür K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön