28 Ocak 2014

Garanti Bankası Otomatik Ödemede Olan Borcumu Ödemedi

Çalıştığım kurumun anlaşma yaptığı ve maaşımı aldığım Garanti Bankası'na ait flexi kredi kartımın otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen ocak 2014 ayında hesabımdan kredi kartımın borcu bankanız tarafından otomatik olarak alınmamış, otomatik olarak alınmadığı gibi cep telefonuma "gecikmeli borcunuz nedeni ile kredi skorunuzun olumsuz etkilenmesi için ödemenizi yapmanızı rica ederiz" diye mesaj gelmiştir.


Bugüne kadar otomatik alınan ücretin bu ay neden alınmadığını ve tarafıma neden gecikme faizi uygulandığını öğrenmek istiyorum. Kredi skorumun bu konudan etkilenip etkilenmediğini de bilmek istiyorum. Çünkü biraz önce destek kredisi başvurum kabul edilmemiştir.

Atilla 177 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Atilla C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön