22 Ocak 2014 #2248833

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatını Yerine Getirmedi

Ne internetten cevap veriyorsunuz ne de müşteri hizmetlerinden ulaşamıyorum size. Ne kadar sorumsuz bir bankasınız siz ? Otomatik fatura talimatımdan dolayı ödenmesi gereken Avea faturamın ödenmesini neden onaylamadınız? Sırf kredi kartımı da kapadım sizin yüzünüzden haksız yere kazanç sağlamanızdan dolayı. Diğer kartım 3500 tl limitli ve ben o kartıma aidat ödemiyorum sizin bankanıza neden ödeyim.


Zaten dünya para kazandırıyorum size. Kredi çekmiştim çok pişmanım. Param olsa kredimi kapatıp bir daha asla bankanızla çalışmayacağım.

Bahadır 98 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Bahadır E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön