13 Nisan 2013 #1740447

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen Kart Aidatı Alıyor!

Garanti bankasına otomatik ödeme talimatı verip yıllardır düzenli bir şekilde ödememe rağmen
sürekli her yıl kart aidatı alınıyor her yıl alo garanti arayıp durumu izah alınan kart aidatının geri iadesini istiyorum kayıt oluşturuyorlar 3 gün sonra tekrar arıyorum böyle bir talep sizin tarafınızdan oluşturulmamış tır böyle bir talep gözükmüyor diyorlar artık gına geldi bu durumdan bende bana bankanın yaptığı gibi görüşmenin 3 ses kaydını çektim alınan tüm kart aidatlarının extreleri ile tüketici mahkemesine hakem heyetine başvuracağım banka ile son görüşmem 12. 04. 2013 saat:15. 00 sularında yaptım sonuç gene aynı

Organıc 731 Okunma

Cevaplar

  • Organıc20 Nisan 2013

    garanti bankası tarafından bilgi verildi ancak sonuç yine aynı sorunla alakası olmayan bir mail atıldı telefonla arıyorsunuz mail atıyorsunuz 2 otomatik ödeme talimatı verin kart ücreti almayalım sizden diyorsunuz ben 7-8 tane otomatik ödeme talimatı veriyorum siz gene HER YIL alıyorsunuz kart aidatını madem bu parayı alacaksınız neden promosyon yapıp biz müşterileri yanıltıyorsunuz sözünüzde durmuyorsunuz GARANTİ BANKASI SLOGANI (SÖZÜNÜZE BONUS) biz sözümüzde duruyoruz ya siz duruyormusunuz? ALAKASIZ CEVAP: Kredi kartı ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor. Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön