05 Nisan 2013 #1726928

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Verdiğim Fatura İki Defa Ödenmiş!

Kredi kartıma otomatik ödeme talimatı verdiğim cep telefonu faturam aynı gün içinde iki kere tahsil edilmiş. müşteri hizmetlerini aradım doğal olarak, harcama itiraz merkezi denen bir yerin faks bilgilerini verdiler. kart numaramı, cep telefonumu numaramı yazıp gönderdim.


Fakat bu iş hiç içime sinmedi! faks yoluyla bu iş kaç günde çözülür! karşında doğru düzgün bir muhatap bile yok! al kardeşim bu numarayı faks gönder sonra otur bekle! Bu işlemin hızlı bir şekilde sonuçlanması ve geri dönüş için yardımlarınızı bekliyorum.

Adnan 189 Okunma

Cevaplar

  • Adnan09 Nisan 2013

    Verebileceğiniz tüm yanıt bu otomatik mesaj sanırım. Koskoca banka aynı faturayı iki kez ödüyor, karşımızda ne bir muhatap var ne de bir çözüm. Kutluyorum sizleri.

  • Adnan05 Nisan 2013

    Otomatik talimat yoluyla ödenmiş bir faturayı ikinci kez ödeme gafletinde bulunup, sonra o kurumdan parayı geri benim talep etmem gerektiğini söylüyorsunuz? Burada benim bir hatam yoktur. Bu parayı ilgili kurumdan sizin tahsil edip hesabıma aktarmanızı istiyorum. Aksi halde bankanızı resmi kurumlara şikayet edeceğim, dava açacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön