31 Ekim 2015

Garanti Bankası Otomatik Ödeme Kampanyası Bonus Puanlarını Yüklemedi!

Sayın Garanti Bankası; yıllardır sadece Garanti Bankası ile çalışmaktayım, Garanti Bankası otomatik ödeme talimatı verene bonus vereceğini taahhüt ediyordu ve ben de limit yüksek kredi kartıma internet bankacılığından tam 5 tane faturamı otomatik ödeme talimatı oluşturdum. Ama banka ile telefon görüşmesi yaptığımda bana sadece Alo Garanti'den yapılan otomatik ödeme talimatlarına verildiğini söylediler. Ama haksızlık olduğunu düşünüyorum.

Çünkü ben 5 tane fatura ödemesi talimatı verdim, buna karşılık bana bonusları vermemeniz çok kötü bir durum. Durum böyle devam ederse kart borcunu toplu ödeyip, kartı kapattıracağım. Bonus puanlarının kartıma yüklenmesini rica ediyorum.

Sümeyye 67 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Sümeyye Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön