03 Şubat 2014 #2272739

Garanti Bankası Oto. Ödemelere Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Garanti Bankası hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmemesi için tarafımdan 3 adet otomatik ödeme talimatı talep edildi. Ben de bunun üzerine ilgili bankaya gerekli talimatları verdiğim halde, hesabımdan 49,17 TL hesap işletim ücreti adı altında para kesintisi yapılmıştır.


Şubemi ve çağrı merkezini aradığım da verdiğiniz talimatlarda fatura tutarının olmadığını, bu sebepten dolayı kesinti yapıldığını söylediler. 6 aydır o evde yaşayan olmadığından dolayı herhangi bir fatura tutarı da oluşmamıştır.


Fatura tutarları ödenirken herhangi ücret kesilmezken gelmeyen faturaya ödeme yapamadığımızdan dolayı talimatların hiçbir hükmü olmuyor mu? Ödeme yaparken her şey iyi ödeme olmayınca kötü öyle mi?

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ahmet Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön