29 Ocak 2014 #2263481

Garanti Bankası Oto. Ödemelere Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Garanti Bankasında vadesiz hesabım bulunmakta. Hesap işletim ücreti alınmaması için aralık 2013 ayı içersinde bana bir mail geldi. Bende hemen 2 faturamı aynı hesaba otomatik ödeme talimatı verdim ki hesap işletim ücreti kesilmesin. Ama ocak ayı içerisinde 58 TL hesap işletim ücreti kesildi.


Garanti Bankası internet sitesinde hesap işletim ücreti iptali konusunda gelecek dönem iptallerine ilişkin hiçbir ibare bulunmamasına rağmen bu şekilde işlem yapılıyor.

Rüstem 51 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Rüstem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön