16 Nisan 2013 #1745333

Garanti Bankası Ötele Kampanyası Tam Bir Fiyasko!

Hazirana ötele kampanyasına attığım mesaja olumlu yanıt geldiği halde bankanın kabul edip de düzeltmediği hatalar silsilesi yüzünden 20 gündür işkence çekiyorum. Yaklaşık 15 kez çağrı merkezini aradım olan bana oldu. Hesap kesildi mart 50 üstü harcamalarımın hiçbiri ötelenmedi!


Bankaya güvenip yaptığım harcamalar yüzünden faiz işlemeye devam ediyor ve bana sadece tekrar arayın düzeltilecek deniyor. Harcadığım kontörler bozulan sinirler cabası. Yaptığım araştırmaya göre bu konudan müzdarip çok kişi var. Yani yapılanın kasıtlı olduğunu düşünüyorum.


Banka bu siteden bana standart cevap yazacaksa bunu cevap kabul etmiyorum. Sadece çağrı merkezindekiler gibi hatasını kabul edecekse yazsın ve düzeltsin!

Yasemin 68 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin29 Nisan 2013

    9 martta başlayan süreç 20 küsür çağrı merkezi telefon görüşmesi(benim kontörlerim),birkaç şikayet maili ve garantinin"haklı müşteri hattı"telefon görüşmelerim sonunda daha bugün sonlanabildi diyemiyeceğim çünkü şu şeklini aldı:marttaki faiz işlemeye devam ediyor çünkü mart borcumu ödeyebilmem için hesabıma yatan bir para yok.Nisan kredi kartı ekstreme birkaç kalem iade edilmiş...ve bıktım bunu yazmaktan ama yine eksik!!! Bu kadar sistemsiz çalışan,bu kadar aç gözlü bir bankayla en kısa zamanda hesabımı kesebilmem ve tüm bağlarımı koparabilmem dileğiyle...

  • Yasemin17 Nisan 2013

    Belirttiğim kabul edilemez standart cevapları işte bu!Okuduklarını bile sanmıyorum ! Otomatik herkese yollananın aynısı...Bilgi değil çözüm istiyorum;çünkü kendilerinden kaynaklı hata yüzünden borçlandığım faiz büyüyerek işlemeye devam ediyor!

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön