20 Ocak 2014 #2245327

Garanti Bankası Onayımı Almadan Sigorta Yaptı

Garanti Bankası 18.01.2014 cumartesi günü hiçbir onayımı almadan hayat poliçesi adı altında daha önce beni kesinlikle bilgilendirmediği bir ürün için hesabımdan 260 TL para kesintisi yapıp beni mağdur etti. Buna gerekçe olarak aldığım krediyi bahane etti ki böyle bir şey mümkün değil . Daha önce eşim de ben de kredi çektik bu bankadan ve bu şekilde zorunlu bir poliçe bedeli ödemedik.


Krediyi çekerken insanları kandırıp mağdur ediyorlar. Diğer bankalarda böyle bir uygulama yok. Fakat bir de umursamaz şekilde mağduriyetimi anlatıp azar işittim çalışanlarından. Bu zamana kadar en güvendiğim bankalardandı, şu anda beni ay ortasında parasız bıraktı. Tüm mahkeme yollarını deneyeceğim.

Büşra 57 Okunma

Cevaplar

  • Büşra24 Ocak 2014

    hçbir çözüm yapmadılar aranmadım bile

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Büşra B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön