17 Nisan 2013 #1749172

Garanti Bankası Olmayan Krediye Olmayan Borç Sms'i

Cep telefonuma kredinize ait 8730649 nolu sigorta poliçenizin 79.11 tl gecikmiş borcu olduğu mesajı gelmiştir. Benin Garanti bankasında herhangi bir kredim olmayıp ilgili husus hakkında tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.


Not: ilgili şubeye ve sigorta servisine telefon açtığım halde yeterli bilgiyi alamadım.

Hatice 75 Okunma

Cevaplar

  • Hatice04 Eylül 2013

    hala dönüş yapılmamıştır.

  • Hatice22 Nisan 2013

    yazdığım şikayet mailini tam okumadan beni direk şubeye yönlendiriyorsunuz . (Sayın HATİCE CENGİZ, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 34773061 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Talebiniz ile ilgili kapalı hesaplarınızın bağlı bulunduğu YENİBOSNA ÇARŞI şubemiz ile görüşmenizi rica ederiz.Müşteri temsilcimiz detaylı inceleme yaparak tarafınıza bilgi verecektir. Saygılarımızla, ) ben mailimde şube ile görüşemediğimi telefonlarıma cevap alamadığımı defalarca şubeye telefonumla bana ulaşılması için not bıraktığımı ilettim. benim yenibosna çarşı şubeye gitme imkanım yok gidebilseydim zaten internet üstünden ya da telefon ile çözüm almaya çalışmazdım. şuan il dışındayım. gerekli incelemelerin yapılarak tarafıma mantıklı bir açıklama yapılması hususunda yardımlarınızı rica ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön