22 Ocak 2014 #2249267

Garanti Bankası Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Aldı

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Yerel Yönetimler Bölümü 1. sınıf okuyorum. Garanti Bankası Bonus Genç Kredi kartı almıştım. Bu kartın #hesap işletim ücreti yoktu ve hiç alınmayacaktı genç kart olduğu için, fakat 08.01.2014 tarihinde 58.00 TL 2013 yılı 2.yarıyıl #hesap işletim ücreti tahsil edilmiş kredi kartımın vadesiz hesabından. Sizinle iletişime geçtim fakat ilgilenmediniz.


Haklı müşteri hattı diyerek insanları gözünü boyuyorsunuz fakat her iletişime geçildiğinde haklı siz oluyorsunuz. Bu sorunu sizle çözemezsem gerekli yasal hukuksal yollara başvuracağım. Paramın iade edilmesini istiyorum.

Emirhan 124 Okunma

Cevaplar

  • Emirhan25 Ocak 2014

    Hala tarafıma ulaşan bir bildirim yada arama yok.Hiç ilgilenmiyorsunuz.Bu sorunum çözülmezse en kısa zamanda bankanızda tüm ilişkilerimi keseceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Halil Emirhan L. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön