11 Şubat 2014 #2287081

Garanti Bankası Öğrenci Olduğum Halde 55 TL Kart Aidat Ücreti Kesti!

Garanti Bankası yıllardır öğrenci olduğum halde kart aidat ücretini hesabımdan kesmiş. Hesabıma 130 tl para yatırmıştım ve ertesi gün hesabımdan tam tamına 55 TL ücret kesildiğini gördüm. Ve hesap hareketlerini incelediğimde de bu ücretin sürekli hesabımdan kesildiğine şahit oldum.


Bugüne kadar hesabımdan kesilen 55 TL'lerin hesaplanıp geri yatırılmasını istiyorum! Birkaç gün içinde hesabımdan alınan ücretler geri yatmazsa konu ile ilgili tüketici haklarına gidip gerekli işlemleri yapacağım ve suç duyurusunda bulunacağım.

Faruk 79 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Faruk K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön