05 Şubat 2014 #2276326

Garanti Bankası Öğrenci Hesabından İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası'ndan burs yatması için hesap açtırdım. Garanti Bankası yetkilileri ben hesabı açtırırken hiçbir şekilde herhangi bir kesim yapılmayacağını özellikle belirttiler ve ben de bu sebeple bu bankayı tercih edip hesabımı açtırmıştım.


Fakat anlamadığım bir şekilde yaklaşık 3-4 ay sonra hesabı sadece burs için kullanmama rağmen ve öğrenci olduğum bilindiği halde hesabımdan yarı dönemlik hesap kesim ücreti alındı ki neredeyse ben hesabı açalı yarı dönem geçmemişti bile.


Garanti Bankası'na müşteri hizmetlerinden her ne kadar ulaşmaya çalıştıysam da bunu başaramadım. Her seferinde telefondaki sistem buna engel oldu. Garanti Bankası'ndan hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum.

Ahmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ahmet S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön