03 Şubat 2014 #2270826

Garanti Bankası Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

Burs almış olduğum şirket Garanti Bankası'ndan hesap açtırmamı istedi ve geçen sene hesabı açtırdım. Geçen sene dönemde 10 TL kesilirken bu sene haber vermeden 58 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Hem benim paramla iş yapılıyor hem hesabımdan para kesiliyor. Ayrıca ben öğrenciyim, bilmem farkında mısınız? Bu kesilen harcın hesabıma iadesini talep ediyorum.

Halil 55 Okunma

Cevaplar

  • Halil06 Haziran 2016

    GarantiyeSor uygulamalarınız çalışmamaktadır. Bilginize

  • Halil06 Şubat 2014

    Bankanızın hesap işletim ücreti ile ilgili yönergesinde yanlış okumadıysam eğitim alan öğrenci hesaplarının hesap işletim ücreti tarafımızdan ödenecektir yazısı gördüm. Doğru mudur? Bir de bana neler yapabileceğimi, istersem kapattırabileceğimi yazmışsınız. Neler yapabileceğimi biliyorum teşekkür ederim. İlginiz için ayrıca teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Halil K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön