03 Ağustos 2015

Garanti Bankası Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti

Mecbur kaldığım için 2-3 yıldır Garanti Bankası'nın Paracard'ını kullanıyorum fakat öğrenci belgemi teslim etmeme rağmen hesap işletim ücretinin tamamı alınıyor. Fakat sözleşmeye baktığımda yarısının alınması gerektiği yazılıyor. 2 dönemdir tam kesilen hesap işletim ücretlerim için ya para iademi istiyorum ya da 2 dönem hesap işletim ücretinin kesilmemesini istiyorum. Ayrıca bu konuda muhatap olacak kimse de bulamıyorum ne şubelerinizde ne de çağrı merkezinizde.

Mine 131 Okunma

Cevaplar

  • Mine04 Ağustos 2015

    Garanti Bankası Kasımpaşa Şubesi'ne teslim ettiğim öğrenci belgemin işleme alınmadığını ve bu yüzden hesabımdan işletim ücretlerinin fazla kesildiğini öğrendim. Fakat çözüm konusunda hiçbir bilgi almadım. Personelinizin işleme almadığı bir belge yüzünden ben uğraşıyorum ve siz çözümünü bulana kadar da devam edeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Mine H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön