25 Şubat 2015

Garanti Bankası Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti!

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Garanti Bankası şubesi 303 - 6***246 no.lu hesabımdan öğrenciliğim devam etmesi, 25 yaşında altında olmam ve okulda part-time çalışmama (maaş hesabı) rağmen hesap işletim ücreti kesildi.

Bu usulsüz işlem sonucunda kesilen 63,50 TL'nin en kısa zamanda hesabıma geri yatmasını talep ediyorum. Boğaziçi Üniversitesinden bir çok mensup / öğrenci bu bankayı kullanmaktadır. Ancak öğrencilerden bu şekilde usulsüz ücret alınması doğru değildir.

Volkan 262 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Volkan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön