27 Mayıs 2015

Garanti Bankası Ödül Kullanımı!

Garanti Bankası'nın kampanyalarından birine sanal kartımla birlikte katıldım ve 10 TL kazandım ancak sanal kartımın bağlı olduğu Bonus kredi kartımda bu ödülü kullanabileceğim söylendiği halde kullanamıyorum.


Bunun çok etik bir davranış olmadığını ve yanıltıldığımı düşünüyorum. Biz müşteriyi uğraştıralım da belki de vazgeçer mantığı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca 10 TL beni batırmaz ama sanırım Garanti Bankası'nı batırır. Ayrıca son olarak Dürüstlük en önemli erdemdir.

Berna 763 Okunma

Cevaplar

  • Berna09 Haziran 2015

    Aaaa

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Berna Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön