21 Aralık 2013

Garanti Bankası Ödenmiş Faturayı Tekrar Ödediler!

Garanti Bankası'na 2011'de 2 otomatik ödeme talimatı vermiş ve hesap işletim ücretinin alınmamasını istemiştim. Hesabımda sürekli para bulundurmadığım için otomatik ödemeler gerçekleşmedi ve geçen sene 2 defa hesap işletim ücreti kesildi. Dün bir arkadaşım Garanti hesabıma para yatırdı.


Yatırmasıyla, otomatik ödemede bulunan İnternet faturam ödendi. Ancak bu faturayı başka bankanın İnternet şubesinden ödemiştim. Yanlış anlamış olabilirim diye inceleyince dekontlarda fatura numaralarının dahi aynı olduğunu gördüm. Bu konuda kendilerini aramadım çünkü artık konuşmamı isteyen telesekreterlerinden yoruldum. Önce konuş diyor, sonra menüye bağlıyor.

Emrah 85 Okunma

Cevaplar

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı24 Aralık 2013

    TTNET mükerrer ödeme kabul ettiğini, ancak para iadesi yapmayı düşünmediğini söyledi. Garanti Bankası'nın herhangi bir yanlışı olduğunu düşünmüyorum. İlgili ve sorun çözücü yaklaşımı için teşekkür ederim.

  • Emrah21 Aralık 2013

    Web siteniz üzerinden destek verdiğinizi yeni öğrendim. Bundan sonraki bildirimlerimi oradan yapacağım. Mükerrer fatura ödemesi sorunumla ilgili olarak, sizin yönlendirmeniz üzerine TTNET'e bilgi verdim. Yanıtlarını bekliyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Emrah Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön