07 Mayıs 2013 #1783105

Garanti Bankası Ödenmeyen Taksitim!

Ocak 2013 ayında bonus kredi kartım üzerinden vermiş olduğum koç finans tük.kredisi otomatik fatura ödeme işlemim nisan 2013 ayında gerçekleşmemiştir. 02 mayıs 2013'de koç finans tarafından arandım ve 1225.37 tl olan aylık kredi taksitimin yatırılmadığı belirtildi ve 3 gün içerisinde ödenmediği takdirde takip işleminin başlanacağı söylendi.


18 nisan 2013 tarihinde gerçekleşmesi gereken işlemin 02 mayıs 2013 tarihi itibariyle hala gerçekleşmediği koç finans tarafından aranmam suretiyle öğrenmiş bulunuyorum. yaklaşık 8 tl'lik faizin faizin mesuliyeti kimindir? hiçbir iletişim kaynağından tarafıma konuyla ilgili bilgilendirme yapılmamıştır. bankanın sitesine yaptığım şikayete geri dönüş yapılmamıştır.

Sebahattin 43 Okunma

Cevaplar

  • Sebahattin10 Mayıs 2013

    Banka tarafindan arandim. Bana sistemimizde boyle bir odeme talimatinin olmadığını soyledi. Ben de saka yapiyor sanarak hanımefendi siz talimatimimi yerine getirmeyince iptal ettim, gecmis kayitlara bakarsaniz görürsünüz dedim. Kontrol etti haklısınız dedi. Tekrar inceleyip bana donus yapacaklarini soyledi. Su an itibariyle donus yapan yok ve beni arayanin da olaydan haberi yok. Laf değil çözüm istiyorum Garanti bankasi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön