25 Mart 2013 #1705904

Garanti Bankası Ödenen Borca Tekrar Haciz!

Bundan 1 yıl önce kredi kartımın borcunu faiziyle birlikte yatırdım. banka ibraname aldım ama dikkat etmedim imzalara. garanti bankası logosu ve ünvanları vardı ibranamede ama imzalar yokmuş. diğer bir şirket tekrar alacak takibi yapınca anladım. garanti bankasını haklı müşteri hizmetini aradaim. şirketiniz ünvanlı ibranamede imzalar yok. yeni bir ibraname verin dedim. biz veremeyiz şubeden alın dediler .


Şubeye gittim onlarda bizim böyle bir yetkimiz yok dediler. parayı yatırdığım önceki hukuk bürosunu aradım kaydınız bizde yok dediler. acaba benim yatırdığım para nerede. orda imzası bulunmayan garanti yetkilileri bir hesaba mı aktardı. !?

İhsan 54 Okunma

Cevaplar

  • İhsan07 Haziran 2013

    verdikleri cevapta müşteri bilgileriniz eksik haklı müşteri hizmetlerini arayın demişler. haklı müşteri hizmetlerini aradım onlarda hukuk bürosuna yönlendirdiler.. hukuk burosuda zaten icra takibini başlatan ve ibarname isteyen :)

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön