12 Şubat 2014 #2290223

Garanti Bankası Ödemeyi Aksattığım İçin Sürekli Rahatsız Ediyor

Garanti Bankası'ndan uzun zamandır kullandığım bir kredi kartım ve bazı dönemlerde ödemelerimde aksamalar oluyor. Hayatımda bu kadar yapışkan bir banka görmedim. Telefon ile ayrı, mail ile ayrı, sms ile ayrı bilgilendirme gönderiliyor. Ödeme için gün veriyorum ona rağmen 99 defa aranıyor ve her türlü yoldan ve olur olmaz saatler de bilgilendirme adı altında resmen taciz ediliyorum.


Yeter artık icraya mı vereceksiniz ne yapacaksanız yapın, verin icraya deyip kurtulasım geliyor artık. Bu yaptığınız bilgilendirme değil resmen taciz ve psikolojik baskından başka bir şey değil. Borcum bittiğinde bir daha Garanti Bankası'nın önünden bile geçmeyeceğim.

Orhan 82 Okunma

Cevaplar

  • Orhan14 Şubat 2014

    48 Saat geçti halen tarafıma ulaşılmadı.

  • Orhan13 Şubat 2014

    24 Saat geçmesine rağmen iletişime geçilmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Orhan Kadir O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön