05 Eylül 2013 #1994475

Garanti Bankası Ödeme Yaptığımı Kanıtlayan Bir Belge Yollayamıyor!

Garanti Bankası'nda kredi kartımla yapılmış olan ödemeyi yaptığını kanıtlayacak bir belge yollayamıyor. Avea'ya verdiğim otomatik ödeme talimatı ile yapılan ödeme kredi kartımın ekstresinde ödenmiş olarak gözükmekte fakat bu belge dışında bir belge banka tarafından oluşturulamamakta. Kime yolladı hangi hesaba yatırdı bunu söyleyemiyorlar. Avea kendi hesaplarında bu ödemeyi göremediği için siz bu ödemeyi tekrar yapmak zorunda kalıyorsunuz. Yani sizin adınıza ödeme yaptığını kanıtlayamıyor.

Fırat 43 Okunma

Cevaplar

  • Fırat05 Eylül 2013

    burda belirtilen haklı müşteri hattını da aradım onlar da bir çözüm üretemediler ve ben aynı faturayı banka bana bir belge veremediği için iki kere yatırdım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Fırat T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön