06 Şubat 2014 #2279519

Garanti Bankası Ödeme Planındaki Tutara İlave Yapmış!

Garanti Bankası kredi kartımı kapatıp toplam borcumu 13 taksit olarak yapılandırdım. Aylık ödemem gereken tutar ödeme planında 846.73 tl olarak belirtilmişken gelen ekstrede taksit tutarıma yapılandırma ödeme düzeltme adı altında 303,93 tl lik bir tutar daha eklenmiş olduğunu gördüm.


2 haftadır Garanti Bankası ndan bu konuda teknik bilgi istiyorum ancak tarafıma bilgi verilmiyor. konu hakkında acil bilgi istiyorum. Aksi takdirde sadece taksit tutarlarımı ödeyip fazla tutar için yasal haklarımı kullanacağım.

Senem 348 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Senem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön