09 Nisan 2014

Garanti Bankası Ödeme Dökümüne 70 TL İstiyor

Kocaeli körfez Garanti Bankası şubesinden dosya masraflarını gösteren ödeme planı isteğim görevli müşteri temsilcisi tarafından hoş karşılanmadı ve 70 tl karşılığında gişeden alabileceğim söylendi. Hangi kanuna istinaden bunu talep edildiğini sorduğumda bakışlarının bir anda değişmesi çok anlamlıydı doğrusu.


Belli ki onlara da bu konuda baskılar yapılıyor. Bu bence bir haksızlık ve vatandaşı yıldırma taktiği. Yazık çok yazık. A*** ve F***''tan aldım hiçbir sıkıntı çıkarmadılar. Diğer bankalar böyle bir ücret talep etmezken bu nedir şimdi.? Biz bu bankaya nasıl güveneceğiz. Bu yüzden çok müşteri kaybettiler ve daha da kaybedecekler.

Erol 156 Okunma

Cevaplar

  • Erol11 Nisan 2014

    Telefonda görüşmeyle sorunun çözüldüğünü mü sanıyorsunuz.Hiç öyle değil malesef.2 sayfa kağıdı para almadan veremiyorsunuz.Bugün birkez daha anladım ki Sizin hizmet anlayışınız vatandaşa eziyet,bundan öteye geçemezsiniz.70 tl ödeyip bitirdiğim kredinin hesap dökümünü aldım.Yaşattığınız Eziyet için teşekkürler.!

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimiz Erol A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön