16 Nisan 2013

Garanti Bankası Müşteriyi Yanıltıyor

Garanti bankasından gelen min tutarınızı ödeyip ekstrenizi bir ay erteletin mesajına kanarak ekstremi bir ay erteletebileceğimi düşündüm ancak internet şubesinden kartımın min tutarı ile toplam borç miktarının aynı tutar olduğunu gördüm bunun üzerine telefon bankacılığıyla uzun uğraşlarım sonucu müşteri temsilcine ulaşıp sorunu ilettim ancak bu ay için bir şey yapamayacaklarını ancak gelecek ay durumu düzeltebileceklerini söylediler.


Onlara güvenip paramı başka işlerim için kullandım ve sonunda mağdur duruma düştüm. Hangi mantık kredi kartının min tutarı ile toplam tutarını aynı olarak tanımlar bunu anlamıyorum. Yapılan şey kesinlikle çok yanlış.

Güven 47 Okunma

Cevaplar

  • Güven23 Nisan 2013

    Merak ediyorum firma beni ne zaman bilgilendirecek. Burdan herkese hazır cevap yollayıp müşteriye bilgilendirme yapılacaktır demek kolay. Şikayetim üzerinden 1 hafta geçti henüz herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön