30 Mart 2013 #1715144

Garanti Bankası Müşterisini Yanıltıyor!

Kart aidatı nedeniyle kartımı iptal etmek zorunda bırakıldım. Sikayetvar sitesine şikayetimi yazdım bana cevap olarak kredi kartlarının yıllık üyelik bedelinin neden alındığına dair kibar bir yazıyla birlikte, dalga geçer gibi ana kartımdan bahsedilmeden sadece ek kartımın üyelik ücretinin (kapalı durumda olan kartıma) iade edileceğini belirtmişler.


Bende sormak istiyorum; Kartımın kapatılmış olması sebebiyle ekstremi göremediğim bir durumda bu bedel yüklenmiş mi yüklenmemiş mi? Benim bunu kartım kapalıyken kontrol etme şansım var mı? Ayrıca ben esas olarak ana kart bedelinden bahsetmiştim. Onun hakkında zahmet edip bir bilgi verilmiyor. Garanti Bankası müşterisiyle dalgamı geçiyor?

Mesut 48 Okunma

Cevaplar

  • Mesut03 Nisan 2013

    çözüm olmadı.

  • Mesut01 Nisan 2013

    Benden alınan 89 tl kart aidatı nedeniyle kartımı iptal ettirdim. İlk görüştüğüm müşteri temsilcisi fikrimden vazgeçmem için 20 tl bonus teklif etti. kabul etmedim. 2. müşteri temsilcisi 59 tl teklif etti. ancak benden düşen toplam bedelin 89 tl olduğunu belirttim. cevap olumsuz. 3. müşteri temsilcisi 30 tl teklif etti. aslında 89 tl'yi de verebileceklerini ancak 59 tl'lik karttan kullanım olması dolayısıyla yükleyemediklerini söylediler. (ücreti vermek istememenin kibarcısı bu herhalde). şimdi bende soruyorum. 2. müşteri temsilcisi bu kuralı bilmiyormu ki bana 59 tl yi geri verebileceklerini söylüyor? Garanti bankasında kurallar hergün, her saat değişiklik mi gösteriyor? merak ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön