30 Nisan 2013 #1771645

Garanti Bankası Müşterisini Azarlayan Bankacılık Anlayışı!

Promosyon kampanyası kapsamında garanti bankasından bonus kredi kartı verdiler. 2012 yılında 49 tl kart aidat ücreti adı altında para kesintisi oldu. ALO GARANTİ yi aradım ve ücretimin iade edilmesini talep ettim ancak bunun yasal bir kesinti olduğunu ifade ettiler.ben de kredi kartımı iptal ettirdim. 2 hafta sonra tekrar beni aradılar sadık müşteri olmam (!) nedeniyle yeniden kredi kartı vereceklerini söylediler.ben de kendilerine 2012 de kesilen 49 tlyi iade etmeleri karşılığında olabileceğini söyledim.Karşımdaki bayan 2013 yılındaki yapacakları kesinti karşılığında 59 tl bonus vermeyi teklif etti. ben de ısrarla 2012deki kesintiyi geri vermelerini isteyince azarlayarak iptal ettiler.

Ümit 70 Okunma

Cevaplar

  • Ümit07 Mayıs 2013

    garanti bankası zannediyorum kes-kopyala yöntemiyle şikayetiniz dikkate alınacaktır tarzında bir kalıp mesaj göndermiş. 7 gün geçmesine rağmen ne arayan var ne soran. garanti bankasının bu bankacılık zihniyeti hantal diye iftira atılan kamu bankalarında bile yok diye düşünüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön