01 Mart 2014

Garanti Bankası Müşterisine Hiç Sahip Çıkmıyor

Garanti Bankası'yla 2011 yılından beri çalışmaktayım. Bu banka ile kredi kartı işlemlerim maaş hesabım üzerinden çıkartıldı. Firma değiştirip banka değiştirdiğim için elimde olan BONUS kartıma bana söylenmeden ertesi sene Ocak ayında 69 TL yıllık gider istediler vermeyeceğimi söyledim. Tamam o zaman siz parayı yatırın biz size Bonus puan dönelim dediler. Hayır kartımı kapatacağım dedim.


Tamam o zaman parayı vermeyin biz siliyoruz dediler. Bu yaklaşık 2 seneden beri olan olayda benden bir daha ki yıl 69 TL keserseniz kartımı iptal edeceğim dedim. Sıkıntı yok bir daha olmayacak dediler. Yine kestiler .Hesap özetimde gözüküyor. Kesinlikle Garanti Bankası ile çalışmayacağım. Müşterisine hiç sahip çıkmıyor.

Sinan 126 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Mart 2014

    Müşterimiz Sinan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön