17 Ocak 2014 #2240408

Garanti Bankası Müşterisi Değilim Ama Sürekli Aranıyorum!

Garanti Bankası ile çalışmıyorum, müşterisi değilim. Bir müşterisi iletişim bilgisi olarak benim telefonumu vermiş. Sürekli bankadan aranıyorum. Kaç defa bu bilginin güncellenmesini ve sistemlerimden telefon numaramın silinmesini rica ettim ama silinmedi.


Bana herhangi bir şubelerine gitmemi söylediler. Müşterisi değilim, Şubesine de gitmek istemiyorum. Şikayetime çözüm bulamaz isem resmi kanallar yolu ile şikayette bulunacağım.

Banu 50 Okunma

Cevaplar

  • Banu05 Mayıs 2014

    Sistemlerinden telefon numaramın silindiğini belirtmelerine karşın bugün 11:00'da tekrar Mehmet Yüncü ile mi görüşüyoruz diye aradılar. Günün çeşitli saatlerinde aranmaktan bunaldım. Lütfen bu konuda bişeyler yapın. Garenti Bankası ile çalışmıyorum.

  • Banu21 Ocak 2014

    Tarafıma dönüş yapılmamıştır. Şikayetimi kaç defa kendilerine iletmeme karşın tarafıma geri dönüş yapılmadı. Ben bu kadar duyarsız bir banka görmedim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Banu Şebnem Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön