22 Nisan 2013 #1755435

Garanti Bankası Müşterilerini Yanıltıyor!

Garanti platinum ek kartını banka 2010 yılında hiçbir ek ücret ve yıllık aidat kesilmeyeceği taahhüdü ile zorla gönderdi. Yalnız ekstremde 75 tl aidat kesildiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda 3 yıldır yıllık aidat kesildiğini söylediler. Ses kayıtlarımın tekrar kontrol edilip düzeltilmesi için müşteri hizmetlerine şikayet ettiğimde 5000 tl limitli kartımın limitini 1250 tlye düşürdüklerini gördüm.


Müş. Hiz. aradığımda riskli gurupta olduğumu söylediler. Bu güne kadar borcumu Düzenli ödediğim ve hakkımı aradığım için banka beni riskli görmüş ve kart limitlerimi düşürmüş. Biraz öncede kartımı iptal ettirdim. Pazartesi itibariyle de gerekli yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Tekin 76 Okunma

Cevaplar

  • Tekin23 Nisan 2013

    iskitler şubesine ve müşteri hizmetlerine başvuru yapmama rağmen türlü bahanelerle aidatların kesildiği yıllara ait ekstreleri banka mailime bir türlü göndermiyor. artık hukuk yoluyla gönderirler heralde gerekli mercilere

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön