25 Ocak 2014 #2256496

Garanti Bankası Müşteri Yöneticinizin Davranışı Rahatsız Etti!

Öncelikle ben normalde şikayet eden bir insan değilim. Sonuçta herkes ekmek parasını kazanıyor her zaman buna saygım vardır. Sonuçta insan stresli anlarda bazen farklı davranışlar sergileyebiliyor. Garanti Bankası Bakırköy şubenizde müşteri yöneticiniz olan S.K. adlı çalışanınızı şikayet etmek istiyorum.


Benim şikayet etmemdeki en önemli sebebim ise, bana kartvizitini uzatırken buyrun kime şikayet etmek istiyorsan et şeklinde bana rahat tavırları, birilerine güveniyor gibi davranışları çok rahatsız etti. Çok kısaca açıklamak gerekirse sakince mağduriyetimi anlatırken S. K. beni bağırarak yanına çağırdı.

Metin 320 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz Metin M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön