04 Şubat 2014

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisinin İlgisiz ve Kaba Tavrı!

Kart limitimi arttırma amacıyla gittiğim Yeşilköy şubesindeki bireysel satış temsilcilerinden edindiğim izlenim sonrasında şubeden hesaplarımı ve kartımı kapatarak çıktım. Şubede beklediğim 1,50 saat içinde bireyselle ilgilenen yetkilinin 2 kere sigara molası, tanıdıkların hal hatır sorma seansları sonrası sıra bana geldi.

Bu süre içinde yaşadığım mağduriyeti ve zaman kaybına istinaden yaptığım hak aramalarım cevapsız kaldı. Garanti markasını lekeleyen bu tarz personeller ayıklanmalı. Daha hacimli çalışmak istediğim için gittiğim bankadan hesaplarımı kapatarak döndüm.

Haktan 100 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn.Haktan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön