23 Kasım 2015

Garanti Bankası Müşteri Temsilcileriniz Birbirinden Bağımsız Cevaplar Veriyor.

Bonus Şeffaf 'a geçmem nedeniyle kapalı duruma aldığım ve aylardır ödemeleri kapalı olarak görüntüleyip ödemesini yaptığım Bonus Flexi kartım internet şubesi ve diğer yerlerde görülmemeye başladı.

Ancak mail olarak ekstrem geldiği için ödeme yapmak adına temsilcilerinizi 22:50 itibariyle aramaya başladım, önce kapalı kartın görünmeyeceği sonra borcumun olmadığı sonra iadeler nedeniyle alacağımın olduğu sonrasında ise bu ödemeyi yapıp sonra iade alacağımı daha sonra da iadeleri almak için her ay aramam gerektiği bilgisi genelde ukala temsilcileriniz tarafından bildirildi.

Bonus şeffaf kartıma iadeleri yapmak yerine her ay sizi aramak ne alaka temsilcileriniz bankadan soğutur duruma gelmiş.

Emre 145 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Emre K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön