15 Şubat 2013 #1633071

Garanti Bankası Müşteri Memnuniyeti Yok!

Müşterilerinin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefleyen
Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden yapmış olduğum bir ödemede yansıtmış olduğu ücretle insana değil kendisine yatırım yaptığını düşünmemi sağlamıştır. Sağladığı bu düşünceyle de müşterileri ile değilde sadece kendisinin büyümek isteğini ortaya koymuştur.


Daha yeni çalışmaya başladığım Garanti Bankası beni aradığında bir birey olarak sonuna kadar dinleyerek yardımcı olduğum halde ; onlar beni büyük bir kurumsal firmayı temsil etmelerine rağmen anlamak istememiş ve yardımcı olmamıştır .

Fatih 84 Okunma

Cevaplar

  • Fatih02 Mayıs 2013

    Mailime gelen bilgilendirmede görüyorum ki asıl sorun ile ilgili, üstünde hiç bir çalışma yapılmamış ve kale alma söz konusu bile değildir.Bir banka onaylıyor musunuz ? onaylıyorum diye bir cevap aldığında nasıl olabilir de gerekli düzeltmeyi yapmaz bunu müşterisine fatura eder. Taktir görürseniz ki nasıl böyle bir hatayı düzeltme girişiminde bulunmaz da bu tutarları haklı kazanç olarak görür.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön