02 Mayıs 2016

Garanti Bankası Müşteri Kayırma ve Üslup Bozukluğu!

Garanti Bankası Konak şubesine ödeme yapmak ve otomatik ödeme talimatı vermek için girdim. Şubede sadece bir kişi beklediği için sıra numarasını kart ile almadım gelen insanlar kart ile sıra numarası aldıkları için takriben 40 dk. bekledim. Müşterilerden bir tanesi elinde bir torba para şube çalışanlarına selam vererek içeri girdi sıra numarası almadan uzun bir işlem yaptı.


Gişe personeline elimdeki numaranın geçip geçmediğini sorduğumda ise altı yüzlü numaraları takip et numara yanınca görürsün diyerek geriye yolladı. Başka bir müşteri geldi gişe personeline canım EFT saatim geçiyor benim işlemimi yap dedi ve gişe memuru biz diğer müşterileri yok sayarak işlemi yaptı kredi kartlarım kredim neyim varsa kapatıyorum böyle bankacılık olamaz. Kesinlikle çalışacağım en son banka bile değil.

Onur 85 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn. Onur A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön