11 Mayıs 2013 #1792068

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamadım!

Böyle müşteri hizmetleri olmaz. 15 dk. boyunca müşteri temsilcisine bağlanamadık sonunda bana telefonu parçalattırdınız. Benim adıma kayıtlı olan 4 kartın tamamını iptal edin. Garanti Bankası ile bütün ilişiğimi kesiyorum sizinle bir daha çalışmayacağım ve tanıdığım herkese sizin müşteri memnuniyetinizi anlatacağım. Bana telefondan dönüş yapmayınız. Bütün kartlarımı kapatın beni Tüketici Hakları Mahkemeleri ile uğraştırmayınız.

Beyaz 36 Okunma

Cevaplar

 • Beyaz23 Ağustos 2013

  Garanti Bankası müşteri memnuniyeti sıfır...

 • Beyaz08 Temmuz 2013

  İlgi ve alakaları sıfır...

 • Beyaz13 Mayıs 2013

  Garanti Bankası denen firmadan herhangi bir şekilde dönüş yok. Buraya herkese yaptıkları gibi otomatik mesajı kopyala-yapıştır yapıyorlar. Buradaki şubenizde çalışan memuru ve telefonda bana yardımcı olmayan memurunuz hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Sizin müşterinizim sizden yasal hakkım olan ekstrelerimi istiyorum ama siz dalga geçer gibi bana yardımcı olmuyorsunuz. Yasal hakkımı bana sonuna kadar kullanma bilinci verdiniz ve sonuna kadar bu hakkımı kullanacağım. Bugüne kadar benden kestiğiniz bütün kesintileri kuruşuna kadar alacağım. Müşteri hizmetlerinize bağlanmak 1 saat. Şikayet hattınıza yazılanların hepsini müşterileriniz boşuna yazıyor. Hiç bir şikayete dönüş yapmıyorsunuz. Size para verelim dediğimizde anında dönüş yapıyorsunuz. Paramı geri verin dediğimde yok prosedürmüş yok bilmem neymiş bahanesi ile bizi haftalarca bekletiyorsunuz. Garanti Bankası sadece ve sadece kendi kazancını düşünen müşteri memnuniyeti ile uzaktan yakından alakası olmayan rezil bir kuruluştur...

 • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön