12 Şubat 2014 #2289139

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Garanti Bankası'nın ne zaman müşteri temsilcisine ulaşmak istesem Alo Garanti şifresi diye birşey karşıma çıkıyor ve maalesef bu şifrenin nasıl alınabileceğini hala çözemedim. Çünkü defalarca şifre alma adımlarını gerçekleştirmeme rağmen herhangi bir şifre oluşturamadım. Şube ile görüştüğümde de onlarda bu konuda bir bilgilerinin olmadığını ve uğraşmamam gerektiğini söylediler.


Bununla alakalı bankanın haklı müşteri hattı 4440338'i 11.02.2014 tarihinde 14:30 ile 15:00 arasında iki kere aradım ve toplamda 20 dk telefonda bekledim. Nasıl bir meşguliyettir bu anlamadım. Madem ben ihtiyaç duyduğumda bankanın müşteri temsilcilerine ulaşamıyorum neden bu sistem var? Her seferinde şubeye mi gitmeliyiz?

İbrahim 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz İbrahim K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön