29 Ocak 2014 #2263083

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanamadım

17***32 numaralı müşteriyim. 2 ayı aşkın bir süredir kırılan paracartımın yenisinin gelmesini bekliyorum. Konu ile ilgili 444 0 333 numaralı telefonu aradığım zamanda sürekli elektronik ses çıkıyor ve bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Kartımın neden gelmediğini ve gelmeme sebebi ile ilgili bilgilendirilmemin sebebini öğrenmek istiyorum.


Kartım olmadığı için sürekli internet bankacılığını kullanarak ceppara işlemi ile para çekmek zorunda kalıyorum. İşimin yoğunluğundan dolayı para çekmek için şubeye gidip 5 saat kuyrukta bekleyemiyorum. Az önce hesaplarıma bakmak için internet şubesini kullanmaya çalıştım fakat sürekli hata veriyor. Biri beni bu bankadan kurtarsın!

Özlem 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Özlem G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön