11 Şubat 2014

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerindeki Çalışanın Kabalığı

11,02,2014 tarihinde 09:42' de kız kardeşim E** k* şifre oluşturmak için müşteri hizmetlerini aradı. Gerekli kimlik bilgilerini verdi, fakat cep numarasını bilmediği için destek aldı benden numara ö** k**adına kayıtlı, çünkü benim hattım. Vay efendim numarasını bilmediği için e** hanımı alabilir miyim, benim diyor yok bu şekilde ben bu işlemi yapamam diyerek d** adında bir bayan çağrıyı başkasına aktardı. Garanti Bankası ışıklar askeri lise / Bursa olarak kayıtlarda çıkıyor. Ben 6 yıldır Hürriyette çalışıyorum ve hiç bir görüşmeyi aktarma yapmadım sonuçsuz sanırım . İşini yapmak istemiyor. Kredi kartını bile almadık. Bankanın böyle elemanlar yüzünden çok müşteri gider.

Özge 83 Okunma

Cevaplar

  • Özge11 Şubat 2014

    Lütfen gerekli ses kayıtların dinlenilmesini rica ediyorum.Bu personelin saygısızlığını tüm sosyal medyada paylaşacağım hiçbir agent müşterinin sorununu çözmeden ben bu görüşmeyi bu şekilde yapamam diyemez eğer ki konu departmanını aşıyorsa bir üst yetkiliye aktarır.Keyfinden aktaramaz garanti bankasının eğitimsiz bir personel çalıştırmayacağını çok iyi bilen müşterinizim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Özge K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön