11 Şubat 2014 #2288406

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Temsilcisinin Üslubu Hoş Değildi!

Bugün bir sebepten dolayı müşteri hizmetlerini aradım. İşlemi yapamayacaklarını belirttiler, buraya kadar bir sorun yok. (kredi kartı kullanım bedeli iadesi). Fakat müşteri temsilcisinin konuşma üslubu hiç hoş değildi. Hem bağırarak konuştu hem de suçlayıcı tavırda bulundu. Konuşma kayıtlarının incelenmesini talep ediyorum. O zaman daha net anlayacaksınız derdimi. Aradığım tarih ve saat 11 Şubat 2014 12:02.

Ahmet 115 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

    Bugün müşteri hizmetlerinden aradılar. Görüşme kayıtlarını bulduklarını ve inceleyeceklerini söylediler. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Ahmet Yusuf Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön