26 Mart 2015

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Her Gün Arıyor

Maaş müşterisi olduğum Garanti Bankası'ndan günün her saati neredeyse her gün aranıyorum. Aranmak istemiyorum dediğimde peki efendim ben not alıyorum yanıtı alıyorum, ertesi gün tekrar aranıyorum. Neden tekrar aradıklarını sorduğumda biz başka departmandan arıyoruz yanıtını alıyorum. Ben sürekli Garanti Bankası'nın farklı departmanlarıyla muhatap olmak zorunda mıyım?


Aranmak istemediğimi söylediğim, benimle sadece mail yoluyla iletişime geçilmesini ilettiğim halde call center ile savaşımız hala devam ediyor. Telefonu meşgule atmam yeterli gelmiyor iş telefonumdan aranıyorum ama kredi kartı ekstrelerim mailime aynı düzende gelmiyor. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı?

Ebru 291 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Ebru K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön