30 Nisan 2013 #1771492

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Erişim!

Filexi kart başvurusunda bulundum ve başvurum onaylandı. Flexi'ye hoşgeldiniz, şifreniz gönderilecektir vb. mesajlarım geldi fakat kartım elimde yok. Bununla ilgili olarak 444 0 333 numaralı hattı arıyorum ve sesli yanıt sistemi yüzünden müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Alo Garantiye ulaştığımda ise tekrar aynı sıkıntı. Garanti Bankası müşterisi olmadan müşteri hizmetlerine bağlanamayacak mıyız.


Bu konuyla ilgili şubem olarak bildirdiğim ıstoç şubesini de aradığımda hiç umursamaz bir tavırla hattı aktarıyorlar ve aktardıkları numaradan cevap yok hattan düşürüyorlar. 3 defa aynı olayı yaşadım. Bankanızla çalışmak istediğim için çok pişmanım.

Yavuz 62 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz07 Mayıs 2013

    Bu konuyla ilgili dönüş alamadım.Müşteri Memnuniyetine önem hiç verilmiyor.Bunu Konuyla ilgili maduriyetim hala giderilmedi ve her seferinde istoç şubenizi aradığımda dahada mağdur ediliyorum.Zaten Müşteri Hizmetlerinizi aradığımda müşteri temsilcinize ulaşmam mümkün olmuyor.Şubedeki Temsilcilerinizde ulaşılmaz durumda.Nasıl ne şekilde hzmet alacağım bilmiyorum.Zaten bu saatten sonra dahada aramam.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön