07 Mayıs 2014

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Bilgilendirmesi

Garanti Bankasının platinium müşterisiyim. Bankanız tarafından aranarak adıma çıkartılmak istenen miles&smiles kartınızın çalışanınızın prim kazanması için onaylamam ile birlikte, kapattırmak istemem ile beraber herhangi bir ödeme yapıp yapmayacağım konusunda soru yönelttim ve bankadaki temsilciniz tarafından hayır cevabını aldım.


Herhangi bir problem olacağı takdirde kayıtları isteyeceğim yönünde bilgi de verdim. Churn edilmek için aranmak istemediğimi belirtmeme rağmen bankanızdan arandım ve hediye ettiğiniz 5000 mil hediyeyi mil başına 40 kuruşluk bir kesintinin (200 TL) yapılacağı belirtildi. Takım liderleriniz olan eren hiç bir şekilde yardımcı olamamıştır. Bimer ve BDK'ya şikayet edeceğim.

Ali 170 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Müşterimiz Ali Mert E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön