22 Şubat 2013

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri!

Kartımı aidat sebebiyle kapatmak istedim. Puanlarınızı kullanın dediler. Kullandım. Başka bir arkadaş kapatıyorum deyip başkasına yönlendirdi. O da sizi üzmeyiz aidatı iade edelim dediler. Tamam dedim. Ek kartı da edin dedim. Tekrar arayıp o kart no ile işlem yapın halledecekler dediler. Girdim ana kart olması gerekli dediler. Tekrar arayıp ana kart ile girdim. Az önce yapılamayan işleme artık yapılabiliyordu. Ama bu seferde ek kart aidat ödemesi yapmam dedi. Ben de arkadaşınız yönlendirdi. Ana karta yaptı dedim.

Maalesef sonuç alamadım.Ve kartlarımı kapattım. Kampanya mesajı yollamayın diye aradım.Şubeye gidin onlar halleder anca sizin kartınız yok dediler. Daha ben bu bankaya(!) ne diyeyim.

Senai 82 Okunma

Cevaplar

  • Senai22 Şubat 2013

    Klasik otomatik mail ile bana cevap döndüler. 4 farklı görevlinin 4 farklı önerisini ve birbiri ile çelişen ifadesini kabul etmekten öte herhangi bir açıklama yapmadılar. Neyse kartlarımı memnuniyetsiz bir müşteri olarak kapattım. Sadece en azından bir özür bildireblirlerdi. Fakat bunu yapmadılar. Onun yerine devamlı olarak "yasal hakkımız" var türünden mailler geliyor. Bu da müşteri odaklı olmaktan öte para odaklı bir banka olduğunuzu gösteriyor. Kartı verende dahil olmak üzere 5 farklı çalışanının birbiri ile çelişkili muhalif ifadelerini sanırım dinlediler ve o konuya bek değinmiyorlar. Ki haklı müşteri hattı, haklının yanında değilmiş demek ki. Şuan için tek istediğim bana mail ve mesaj atmamanız, umarım bu konuda uzlaşır ve bana zorluk çıkartmazsınız. İyi ve etik çalışmalar.

  • Senai22 Şubat 2013

    Değerlendirmeye aldıkları bilgisini vermişler. Beklemekteyim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön